KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14314070
nr 1431 4070
Oidentifierad konstnär. Marin. Signerad Lanza. Olja på duk, 48x68cm, yttermått inklusive ram: 70x90cm, slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 november 2021
kl 20:04:59
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)